Qusy ergonomické nosítko - Linen Beige (set)

Nové

Skladné, lehké a minimalistické nosítko vhodné cca od 2 měsíců do 2 let. V setu najdete kromě nosítka také slintáčky a mezilopatkovou sponu.

Více informací

Na objednání, dodání 3 týdny

3 214,88 Kč

Sazba DPH: 0% *

* dle předpisů EU se sazba DPH může změnit na základě vyplněné doručovací adresy

Přidat na seznam přání

Parametry

PříměsLen

Více informací

Qusy: Za značkou stojí Daria Lampart (Kenhuru) a Ania Kawka (Kavka). Jejich cílem bylo vytvořit lehké, skladné, intiuitivní a designové nosítko, které vzniklo od A do Z v Polsku.

Materiál: 100% len
Vhodné pro děti: cca od 2 měsíců do 2 let
Popruhy: určené ke křížení, ale je možné nosit i klasicky

Dvě kapacity v oboru - Daria Lampart (Kenhuru) a Ania Kawka (Kavka Baby) se spojily, aby vytvořily to nejvíce inovativní ergonomické rostoucí nosítko na trhu. Nosítko je určené pro dětí, které samostatně drží hlavičku, zhruba od vel. 62 do 92/98.

Bederní pás je široký, spíše měkký a ergonomicky tvarovaný.

Ramenní popruhy jsou příjemně polstrované, určené ke křížení, ale je možné nosit je i klasicky

Spona bederního pásu je zajištěna "gumičkou".

Zádovou opěrku je možné regulovat na šířku i na výšku tak, aby bylo možné ji ideálně přizpůsobit dítěti. Nosítko Qusy bylo navrhnuto tak, aby bylo nastavení co nejvíce intuitivní, ale současně aby bylo nošení neuvěřitelně pohodlné.

U Qusy nenajdete žádné věci navíc. Patentky upravující výšku límce zdobí nosítko a dodávají mu kouzlo. K nastavení délky ramenních popruhů byly použity nastavovací popruhy a jemné magnety, aby látka držela na správném místě, když dítě nosíme na zádech.
Bederní pás a nastavení šířky panelu na něm je totální inovací, kterou jinde nenajdete. Díky použití popruhů na nastavovací pásce opatřené váhou dítěte je možné nosítko velmi přesně nastavit, panel se nikde neshrnuje, ale velmi esteticky se skládá do záševků.

Video od výrobce najdete zde.

Tkanina:
Je použita vysoce kvalitní bavlněná příze používaná pro tkaní žakárových tkanin (šátků na nošení dětí). Tkanina je ošetřena tak, aby byla velmi měkká a nekrčivá.

Od kdy je možné nosítko používat:
Qusy je rostoucí nosítko, které roste s vaším dítětem. Šířka zádové opěrky je nastavitelná a díky tomu je nosítko možné používat po celé nosicí období. Nosítko je určené pro děti, které samy drží hlavičku a váží min. 3,5 kg. Nosítko vydrží zhruba do vel. 92/98, zhruba do 2 let věku dítěte.

Nastavení nosítka:
Nosítko je opatřeno velmi intuitivním systémeme nastavení šířky i výšky zádové opěrky, díky kterému jej snadno a rychle přizpůsobíte dítěti. Nosítko má široký a pohodlný bederní pás, který spolu s dobře polstrovanými ramenními popruhy uleví vaší páteři a ramenům.

Pozice v nosítku:
V nosítku Qusy je možné nosit dítě:
- vepředu (obličejem k rodiči)
- na zádech (obličejem k zádům rodiče)

Součástí balení je:
- nosítko
- slintáčky (chrániče ramenním popruhů)
- mezilopatková spona
- návod
- QR kód pro instruktážní videa

Návod k nošení na břiše a na zádech.

Recenze

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Napsat recenzi

Qusy ergonomické nosítko - Linen Beige (set)

Qusy ergonomické nosítko - Linen Beige (set)

Skladné, lehké a minimalistické nosítko vhodné cca od 2 měsíců do 2 let. V setu najdete kromě nosítka také slintáčky a mezilopatkovou sponu.

Napsat recenzi

Příslušenství