Naše prodejny

Naše prodejny

ŠátkoMánie.cz, Ing. Fr. Janečka 551, 257 41 Týnec nad Sázavou

Novinky

Ring Sling šátky Počet produktů: 917

Ring-sling šátky jsou krátké šátky na nošení dětí s všitými kroužky. Vhodné na rychlé nasazení, přesuny, uspávání. Lze nosit v předu, na boku i na zádech.

Podkategorie

 • Ring-sling kroužky
 • ring-sling pro...

  Ring-sling šátky jsou krátké šátky na nošení dětí s všitými kroužky. Vhodné na rychlé nasazení, přesuny, uspávání. Lze nosit v předu, na boku i na zádech. Pevné tkané ring sling šátky na nošení dětí, které mají buď nižší gramáž a nebo jsou hned po vybalení a prvním vyprání krásně měkké. Pohodlnost bývá individuální - většinou jsou pohodlné do přibližně 9 kg miminka. Velmi vhodné i pro začátečníky. Pokud si nevíte rady s výběrem napiště nám email na monika@satkomanie.cz.

 • ring-sling na celé...
  Ring-sling šátky jsou krátké šátky na nošení dětí s všitými kroužky. Vhodné na rychlé nasazení, přesuny, uspávání. Lze nosit v předu, na boku i na zádech. Pevné tkané ring sling šátky vhodné na celé nosící období. Jedná se o ring sling šátky, ve kterých můžete nosit miminko od narození až třeba do tří let. Ring sling šátky jsou silnější než ring sling šátky pro novorozence, většinou mají vyšší gramáž. Vhodné pro všechny, kteří chtějí jen jeden ring sling šátek od začátku do konce. Pokud si nevíte rady s výběrem napiště nám email na monika@satkomanie.cz.
 • ring-sling pro těžší děti

  Ring-sling šátky jsou krátké šátky na nošení dětí s všitými kroužky. Vhodné na rychlé nasazení, přesuny, uspávání. Lze nosit v předu, na boku i na zádech. Pevné tkané ring sling šátky vhodné na nošení větších a nebo těžších dětí. Jedná se o ring sling šátky s vyšší gramáží a nebo velmi nosnou vazbou. Pokud si nevíte rady s výběrem napiště nám email na monika@satkomanie.cz.

 • ring-sling na léto

  Ring-sling šátky jsou krátké šátky na nošení dětí s všitými kroužky. Vhodné na rychlé nasazení, přesuny, uspávání. Lze nosit v předu, na boku i na zádech. Pevné tkané ring sling šátky vhodné (nejen) na nošení dětí v létě. Jedná se o tenčí ring sling šátky a nebo ring sling šátky s příměsí funkčních materiálů, díky kterým vám při nošení nebude takové teplo. Pokud si nevíte rady s výběrem napiště nám email na monika@satkomanie.cz.

 • ring-sling pro panenky

  Ring-sling šátky jsou krátké šátky na nošení dětí s všitými kroužky. Vhodné na rychlé nasazení, přesuny, uspávání. Lze nosit v předu, na boku i na zádech. Šátky pro vaše děti na nošení jejich plyšáků nebo panenek.

na stránku
Zobrazeno 1 – 21 z 917 položek
Zobrazeno 1 – 21 z 917 položek