Naše prodejny

Naše prodejny

ŠátkoMánie.cz, Ing. Fr. Janečka 551, 257 41 Týnec nad Sázavou

Slevy

Novinky

Šátky Počet produktů: 1513

Šátky na nošení dětí.

Podkategorie

 • šátky pro novorozence
  Pevné tkané šátky na nošení dětí, které mají buď nižší gramáž a nebo jsou hned po vybalení a prvním vyprání krásně měkké. Není třeba je zanášet. Snadno se vážou a dotahují. Pohodlnost bývá individuální - většinou jsou pohodlné přibližně do 9 kg miminka. Velmi vhodné i pro začátečníky. Pokud si nevíte rady s výběrem napiště nám email na monika@satkomanie.cz.
 • šátky na celé nosící...

  Pevné tkané šátky vhodné na celé nosící období. Jedná se o šátky, ve kterých můžete nosit miminko od narození až třeba do tří let. Šátky jsou silnější než šátky pro novorozence, většinou mají vyšší gramáž. Vhodné pro všechny, kteří chtějí jen jeden šátek od začátku do konce. Pokud si nevíte rady s výběrem napiště nám email na monika@satkomanie.cz.

 • šátky pro těžší děti

  Pevné tkané šátky vhodné na nošení větších a nebo těžších dětí. Jedná se o šátky s vyšší gramáží a nebo velmi nosnou vazbou. Pokud si nevíte rady s výběrem napiště nám email na monika@satkomanie.cz.

 • šátky na léto
  Pevné tkané šátky vhodné (nejen) na nošení dětí v létě. Jedná se o tenčí šátky a nebo šátky s příměsí funkčních materiálů, díky kterým vám při nošení nebude takové teplo. Pokud si nevíte rady s výběrem napiště nám email na monika@satkomanie.cz.
 • elastické šátky

  Elastické šátky nejsou tkané a jsou velmi pružné. Doporučujeme pouze na nošení nedonošených miminek a nebo na novorozence. Je potřeba používat úvaz kříž s kapsou venku. Pohodlné jsou do cca 7 kg, poté šátek má tendenci prověšovat a není pohodlný na ramenou. Pokud si nevíte rady s výběrem napiště nám email na monika@satkomanie.cz.

 • Reboza

  Rebozo jsou krátké tkané šátky, které se dají použít na podvazování těhotenského bříška, na úlevové masáže při porodu, po porodu se dají použít na lepší zavinování dělohy. Rebozo pak dále můžete použít na nošení miminka na boku nebo na zádech.

 • šátky pro panenky

  Šátky pro vaše děti na nošení jejich plyšáků nebo panenek.

 • šátky do vody
  Ring-sling šátky určité na použítí do vody a vodě ušité z nylonové síťoviny. Vhodné pro použití k bazénu do sprchy či k moři.
na stránku
Zobrazeno 1 – 21 z 1513 položek
Zobrazeno 1 – 21 z 1513 položek